OTRZYMAJ DO 5,25% CashCoins Mango.pl MediaExpert
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Bavio.pl?

CashBack i zniżka w Bavio.pl

Zabawki i artykuły dla dzieci z rabatem w Bavio.pl!

Najfajniejsze zabawki z całego świata zebrane w jednym, przyjaznym miejscu. Od pięknych hiszpańskich lalek wykonywanych przez rzemieślników z wielopokoleniową tradycją, przez amerykańskie pluszaki z firmy założonej jeszcze w XIX wieku, aż po zaawansowane technicznie roboty rodem z Korei Południowej. Wybieraj spośród najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych zabawek.
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Bavio.pl

Nie znaleziono.

Bavio.pl Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Jędrzejewski  | 15/11/18   18:03:11 | Recenzja o sklepie :
Ten sklep oferuje świetne zabawki dla dzieci. Duży jest ich wybór, a łatwo wyszukuje się na jego kolorowej stronce. Szata graficzna strony tego sklepu jest bardzo fajna, dobrze się zamawia i kupuje. Polecam.
Renata Janicka  | 29/07/18   14:52:26 | Recenzja o sklepie :
Rewelacyjny sklep z zabawkami. Można znaleźć tu najwymyślniejsze zabawki w zróżnicowanym przedziale cenowym z różnych stron świata. Przeglądając asortyment niejeden dorosły znów zapragnie być dzieckiem.
Mariusz Qrliski  | 21/08/16   16:00:09 | Recenzja o sklepie :
Bardzo fajny sklep. Naprawdę bardzo dużo najprzeróźniejszych towarów, po bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie i dla bliskich. Polecam wszystkim robiącym zakupy przez internet
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 2,75% CashCoins Sun&Snow FEMESTAGE
visit register click click