T-Mobile MOODO
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Abra Meble?

CashBack i zniżka w Abra Meble

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //akcjom zniżkowym

Meble z rabatem w Abra Meble

Abra to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność oraz wysoki wskaźnik jakości do ceny.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w Abra Meble

2,50% CashCoins
banner
Czujesz, że twoje życie wymaga uporządkowania? W nowej szafie z Abra Meble wszystko znajdzie swoje miejce. Teraz szafy Verona w wyjątkowo korzystnych cenach!
Oferta ważna do: 24-07-2018 Zobacz promocję
2,50% CashCoins
banner
Wyślij dzieci na wakacje i wykorzystaj ten czas na upiększanie mieszkania! Teraz w Abra Meble zniżka na wszystkie produkty z gazetki!
Oferta ważna do: 26-07-2018 Zobacz promocję

Abra Meble Opinie 8 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
halina radomska  | 06/05/18   06:55:40 | Recenzja o sklepie :
Abra meble to bardzo fajna siec sklepów stacjonarnych i internetowych z różnorodnymi meblami. Ostatnio dokonałam zakupu stolika RTV, który jest z bardzo ładnej kolekcji. Super promocje są w tym sklepie. Polecam ten sklep
Ryszard Skubała  | 10/04/18   17:21:47 | Recenzja o sklepie :
Abra to sklep internetowy z ogromnym doświadczeniem który pozwala szybciej i sprawniej rozwijać sieć sprzedaży, wzbogacać asortyment i reagować na trendy konsumenckie. Zajmuje się dystrybucją mebli w skład grupy wchodzą firmy z sektora motoryzacyjnego.Sprawdziłem, polecam.
Małgorzata Michalska  | 28/12/17   06:36:44 | Recenzja o sklepie :
Abra meble to bardzo fajna siec sklepów stacjonarnych i internetowych z różnorodnymi meblami. Ostatnio dokonałam zakupu stolika RTV, który jest z bardzo ładnej kolekcji. Super promocje są w tym sklepie. Polecam ten sklep.

Popularne sklepy:

  MediaExpert
Avans Zalando Lounge
visit register click click