Side-Banner
Chcesz również otrzymać 19,23 CashCoins od Plus?

CashBack i zniżka w Plus

Rabat na abonament ze smartfonem w sieci Plus

Plus jest cyfrową siecią telefonii komórkowej, oferującą swoje usługi za pośrednictwem 26 salonów firmowych, ponad 500 autoryzowanych przedstawicielstw (POS) w całej Polsce, grupy Doradców Handlowych G300 oraz sprzedaży bezpośredniej obsługującej największych klientów biznesowych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w Plus

Nie znaleziono.

Plus Opinie 6 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Beata Nidzgorska  | 03/03/18   20:30:11 | Recenzja o sklepie :
Sklep internetowy jest całkiem dobrym pomysłem choć nie jestem zadowolona z samej sieći nie polecam internet wiesza, obecnie moja mama ma w tej sieci telefon internet się strasznie wiesza lub wogole nie działa mimo zgłoszenia tego problemu.
Jesica Zimkowska  | 09/02/18   10:59:52 | Recenzja o sklepie :
Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych sieci komórkowych w Polsce są wiarygodni i mają ciekawe promocje i propozycje.Nie naciagaja ludzi na byle co a zarazem proponują jak najlepszą ofertę jaka posiadają. Ja na chwilę obecną mam 2 umowy zawarte z Siecią Plusa i jestem bardzo zadowolona.
zdzislaw Z  | 16/01/18   07:06:44 | Recenzja o sklepie :
klientem Plusa jestem od pierwszej chwili posiadania telefonu i nigdy nawet nie pomyślałem o zmianie operatora Zasięg mam zawsze i wszędzie A oferty jakie posiada Plus są naprawdę elastyczne więc każdy wybierze coś dla siebie POLECAM PLUSA

Popularne sklepy:

  Footer-Banner
Close
5,25% CashCoins
Juz teraz w Gino Rossi: Nowa Kolekcja -20%
Kod:NEW20
Side-Banner Castorama
visit register click click