OTRZYMAJ 2,25% CashCoins home&you Merlin.pl
Świąteczny CashBack!
01/12/2016

Kalendarz Adwentowy na LadyCashback.pl!

 


Świąteczną atmosferę już czuć w powietrzu i widać na każdym kroku - sklepy, ulice, ryneczki miast i coraz więcej domów zachwycają bożonarodzeniowymi ozdobami i przypominają o zbliżającym się wydarzeniu. Dzieciaki z niecierpliwością odliczają dni do Świąt, otwierając drzwiczki kalendarzy adwentowych z czekoladkami, a dorośli planują prezenty i wigilijne menu. 

Aby umilić Wam czekanie na Boże Narodzenie, również przygotowaliśmy Kalendarz Adwentowy oraz zakładkę, w której znajdziecie sklepy pełne pomysłów na prezenty oraz takie, które nieco ułatwią Wam świąteczne przygotowania.

Na czym polega nasz Adwentowy Kalendarz?

Na każdy tydzień adwentu czeka na Was mała niespodzianka! W tym tygodniu jest nią zwiększony CashBack w sklepie Wittchen, a kolejne będą się pojawiać, bądźcie czujni! W okresie przedswiątecznym czeka też na Was konkurs z interesującymi nagrodami, o którym poinformujemy Was już wkrótce. 

Życzymy Wam dużo radości podczas przygotowań do Świąt i zapraszamy na wspomnianą świąteczną stronę, gdzie również możecie obserwować Kalendarz Adwentowy!

   
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ 2,25% CashCoins home&you Allegro
visit register click click