OTRZYMAJ 4,00% CashCoins Łóżkoholicy home&you
Podaj łapę!
05/10/2016

Ponad połowa Polaków posiada w domu jakiegoś zwierzaka. Najwięcej mamy psów, jednak równie lubiane są koty i mniejsze zwierzątka, np. chomiki, świnki morskie i papużki. Fani egzotyki nierzadko decydują się na pająki, węże czy gekony. Nieważne, czy nasz zwierzęcy przyjaciel ma cztery łapy i merda ogonem, pełza, czy wesoło śpiewa strosząc kolorowe piórka - posiadanie zwierzaka ma wiele zalet. Nic nie potrafi tak rozweselić, jak kudłaty kolega, a najlepszym budzikiem jest miękka kocia łapka i wielkie oczy wpatrzone w nas. Zwierzaki uczą nas dyscypliny - przecież nawet w największy deszcz trzeba wyjść pobiegać za patykiem, budzą w nas empatię, obniżają poziom stresu i pomagają w kontaktach z innymi ludźmi. Nic dziwnego, że traktujemy je jak prawdziwych członków rodziny i chcemy dla nich tego, co najlepsze. Sklepy zoologiczne wychodzą naprzeciw miłośnikom zwierząt i oferują wszystko, czego potrzebują - od karm, poprzez akwaria, akcesoria i zabawki, aż po produkty do higieny i lekarstwa.

Zooplus to sklep znany wszystkim właścicielom zwierząt. Oferta obejmuje produkty dla psów, kotów, gryzonii i ptaków. Na stronie regularnie pojawiają się promocje, a nowi klienci mogą skorzystać z rabatu 5% na zakupy. Warto zapisać się do newslettera, żeby nie przegapić ciekawych akcji zniżkowych. Robiąc zakupy w Zooplus możemy zbierać punkty bonusowe i po zaoszczędzeniu pewnej kwoty, wymienić je na prezenty. W zakładce Porady o zwierzętach dowiemy się przydatnych informacji o tym, jak najlepiej dbać o naszego pupila.


Fera.pl to ładnie i przejrzyście zbudowany sklep zoologiczny. Znajdziemy tu wszystkie niezbędne artykuły dla zwierzaków domowych. Możemy skorzystać z szybkiej wysyłki w 24 godziny oraz prawa do zwrotu obejmującego aż 40 dni. Warto odwiedzić zakładkę Promocje i wyszukać najlepsze produkty w niższych cenach. Stali klienci mogą cię cieszyć z dodatkowych przywilejów. 

Zoologiczny.pl to również wygodny sklep, którego dodatkowym plusem jest fakt, że 1% z dokonanych w nim zakupów trafia do potrzebujących zwierzaków - dbając o naszych podopiecznych, pomagamy również tym, które nie znalazły jeszcze kochającego domu. Możemy przyłączyć się do klubu lojalnościowego i zbierać punkty za zakupy, które później przekładają się na zniżki na zakupy.

Gdzie Wy najchętniej kupujecie produktuy dla swoich zwierzaków?

 

   
OTRZYMAJ 8,00 CashCoins Polskie Linie Lotnicze LOT Łóżkoholicy
visit register click click