OTRZYMAJ 35,00% CashCoins NordVPN Pyszne.pl
Polecaj oferty promocyjne przez Facebook lub Twitter i zarabiaj CashCoins
29/07/2015

Wiedziałaś że możesz zarabiać pieniądze również przez polecanie ofert promocyjnych przez Facebook lub Twitter? Na LadyCashback.pl możesz znaleźć różne oferty promocyjne które możesz polecać swoim znajomym. Zapoznaj swoich znajomy z LadyCashback.pl i przesyłaj im na bierząco oferty promocyjne. 

  

Facebook to platforma internetowa na której możesz się wszystkim dzielić ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi . To mogą być: wspomienia z wakacji, ważne wydarzenia,dowcipy, gry itp. Więc dlaczego nie rownież oferty promocyjne!  Polecaj oferty promocyjne przez Facebook, pomagaj swoim znajomym robic zakupy w promocyjnej cenie i zyskuj CashCoins. 

 

Korzystasz częściej z Twitter niż Facebook? Oferty promocyjne LadyCashback.pl możesz również polecać przez Twitter. Kliknij na ikonę Facebook czy Twitter, znajdującą się po prawej stronie oferty promocyjnej, polecaj i zarabiaj. Za każdą ofertę promocyjną ktorą polecisz swoim znajomym otrzymasz 0,04 CashCoins. Możesz polecić maksymalnie 1 ofertę promocyjną w tygodniu. 

   
Close
3,50% CashCoins
Tylko u nas: zniżka 15 zł przy zakupach od 299 zł!
Kod:Q7EIF
Side-Banner Elnino Parfum
visit register click click