Mango.pl Orange
Ojcowie są ważni
11/06/2018

 

Mimo że Dzień Ojca obchodzimy w Polsce już od ponad pół wieku, nadal nie dorównał on popularnością Dniu Matki i tatowie znacznie rzadziej niż mamy mogą liczyć w tym dniu na życzenia i drobny upominek. A przecież w ciągu tych pięćdziesięciu lat, rola ojca w życiu rodziny znacznie się zmieniła. Współcześni polscy ojcowie stają się niemal tak samo wielozadaniowi jak polskie matki i już nie tylko zarabiają na swoje pociechy, ale także zajmują się nimi po pracy. Badania OECD pokazują, że polscy mężczyźni spędzają ze swoimi dziećmi więcej czasu niż Węgrzy, Niemcy i Francuzi. Może zatem, drogie panie, warto to docenić i w tym roku pamiętać ich za to nagrodzić? Można to potraktować jak inwestycję: psychologia uczy nas, że takie nagrody działają jak tzw. pozytywne wzmocnienia, które zwiększają prawdopodobieństwo występowania pożądanych zachowań.Także ojcom dorosłych już dzieci, nieprzyzwyczajonym do obchodzenia tego dnia, miło będzie, gdy ktoś w tym roku będzie o nich pamiętał. Czasem wystarczy naprawdę drobiazg, by zrobić komuś przyjemność.

Gdzie szukać pomysłów? Już śpieszymy z pomocą! Jest wiele firm, które przygotowują w tym okresie specjalną ofertę. Należy do nich na przykład firma Tołpa, która z okazji Dnia Ojca oferuje zniżkę 30% na wszystkie kosmetyki dla mężczyzn.

 

Dobrym pomysłem na prezent może być też koszulka: w sklepie megakoszulki.pl znajdziesz wiele ciekawych, zabawnych wzorów specjalnie dla taty, a teraz też w specjalnej cenie (-5%).

 

Jeśli szukasz czegoś w nieco innym stylu, warto zajrzeć do sklepu edoti.pl, gdzie koszulki kupisz teraz w promocyjnej cenie (aż o 70% taniej!).


 

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej podpowiedzi, wejdź na stronę sklepu prezenty.pl – znajdziesz tam mnóstwo naróżniejszych propozycji na każdą kieszeń.

Mamy nadzieję, że nasze sugestie okażą się pomocne i 23 czerwca w oczach wielu ojców pojawi się błysk radości z tego, że ktoś docenił ich starania. A – kto wie? – może będzie to nawet łza wzruszenia...

 

 

 

 

 

 

 

   
Najlepsze oferty w tym momencie:
Megakoszulki.pl 6,50% CashCoins

Megakoszulki.pl

Wzory na koszulki, kubki i wiele innych ze zniżką w Megakoszulki.pl

Zobacz promocję
tołpa. 4,20% CashCoins

tołpa.

Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała marki tołpa.

Zobacz promocję
Edoti 2,50% CashCoins

Edoti

Moda męska ze zniżką w Edoti.pl!

Zobacz promocję
  Footer-Banner
NjuMobile Etam
visit register click click