OTRZYMAJ DO 4,00% CashCoins Globkurier.pl Zalando Lounge
Nowa odsłona LadyCashback!
14/06/2016

Każda kobieta potrzebuje od czasu do czasu małej zmiany i odświeżenia wyglądu – LadyCashback.pl również! Dlatego niedawno LadyCashback.pl otrzymała nowy i świeży wygląd.

 


Dla ułatwienia nawigacji po LadyCashback.pl wprowadziliśmy na głównej stronie panel, w którym znajdziesz najważniejsze informacje. Z panelu masz bezpośredni i szybki dostęp do najważniejszych opcji. Znajdziesz na nim następujące informacje:

1. Twoje CashMaile, baner do kliknięcia oraz rabaty, którymi możesz się dzielić ze znajomymi - każdego dnia przypominamy o nowych banerach do kliknięcia, o akcjach, którymi możesz się dzielić i o nieprzeczytanych CashMailach. Wymienione opcje znajdziesz również w zakładce ZARABIAJ OD RAZU.

2. Uzupełnij dane - za uzupełnienie swojego profilu otrzymasz 0.40 CashCoins – to szybki sposób zdobycia dodatkowych CashCoins! Wiele z Was o tym zapomina, dlatego teraz możesz zobaczyć, jaki procent Twojego profilu jest już uzupełniony.

3. Saldo – informacja o saldzie zmieniła swoje miejsce na stronie. Od teraz Twoje saldo jest widoczne na głównym pasku. Znajdziesz tam również informację, ile CashCoins brakuje do wypłaty.

4. Nie zapomnij o zaproszeniu znajomych na LadyCashback.pl! Za to też dostaniesz CashCoins.

LadyCashback.pl prowadzi również bloga  – na nim znajdziesz najświeższe informacje o aktualnych konkursach, loteriach i wiele innych przydatnych informacji. Śledź bloga i bądź na bieżąco!


Wiele z Was ma trudności z numerem IBAN – aby Wam ułatwić i tym samym przyspieszyć proces wypłaty CashCoins, wprowadziliśmy nową opcję w zakładce Dane Bankowe. Klikając w CO TO JEST IBAN? otrzymasz szczegółowe informacje na jego temat oraz wskazówki, jak należy poprawnie go wpisać.Mamy nadzieję, że nowa odsłona LadyCashback.pl przypadnie Wam do gustu. Dzielcie się swoimi uwagami, chętnie przeczytamy Wasze propozycje ewentualnych poprawek.

   
Dodano przez Maria Dobrowolska dnia 04-07-2016 o godzinie 13:07:57
dobra zmiana
Close
do 7,50% CashCoins
20% zniżki na restauracje
Kod:WDOMU20
OTRZYMAJ 35,00% CashCoins NordVPN Zalando Lounge
visit register click click