OTRZYMAJ DO 4,50% CashCoins PANDORA PANDORA
Moda jesień 2015 - znajdź swój styl!
25/09/2015

Pomimo tego, że wciąż mamy nadzieje na ciepłe dni i jeszcze chociaż trochę lata, jesień jest już z nami. Przepiękna polska złota jesień.Świat wokół nas zaczyna się mienić wszystkimo odcieniami zieleni, brązu i czerwieni. Z drzew zaczynają spadać liście. Dzieci zbierają opadające z drzew kasztanyi żołędzie. Na dworze jest coraz chłodniej, a Ty wyciągasz z szafy coraz to cieplejsze swetry, szale, obuwie i jak zwykle przekonujesz się, że czas uzupełnić swoją jesienna garderobę. Zrób to z LadyCashback.pl i zyskaj dodatkowo CashCoins. 

Co zakładamy tej jesieni?

Chociaż jeszcze wciąż jesteśmy przyzwyczajeni do lata i najchętniej wyszlibyśmy na spacer czy do pracy w letnim obuwiu, bez kurtki i szala, możemy zauważyć, że w sklepach pojawiły się nowe kolekcje jesienne. Wystawy mienią sie kolorami jesieni. W tym roku kroluje bordo, ciemna zieleń, granat i oczywiście równe odcienie złotego, musztarda, pomarańcz i brąz. Ale trendy jesieni 2015/2016 to także kroje. Zarówno te podkreślające kobiece kształy, eksponujące talię, jak i bardziej męskie, ale również zmysłowe garnitury. Oczywiście w naszej jesiennej szafie nie może zabraknąć koszul no i oczywiście jeansu. 

Sprawdź jakie trendy na jesień 2015/2016 proponują sklepy internetowe:  Zalando,  answear.comTchibo.pl,  5.10.15.pl i kupuj z Cashback.

   
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 4,50% CashCoins PANDORA
visit register click click