OTRZYMAJ 35,00% CashCoins NordVPN
LadyCashback nareszcie on-line!
25/11/2013

Kobiety kochają zakupy, a tym bardziej jeżeli przy zakupach można na nich zarobić oraz otrzymać duże rabaty!

LadyCashback jest serwisem dzięki, któremu można w łatwy sposób zarobić na zakupach.

Jak to działa? Wystarczy wejść na LadyCashback.pl, wybrać ulubiony sklep internetowy, przejść do niego klikając przycisk i zrobić zakupy. Po dokonaniu zamówienia LadyCashaback przydzieli na Twoje konto właściwą kwotę cashback

Rejestracja i korzystanie z serwisu jest całkowicie DARMOWE!

Im więcej CashCoins uzbierasz tym grubszy Twój portfel! Dlatego udostępniliśmy kilka sposobów na to aby użytkowniczki naszego serwisu mogły szybko zaoszczędzić wiele CashCoins. Oto kilka z tych sposobów:

Rób zakupy dla CashCoins

Na LadyCashback.pl znajdziesz ponad 600 sklepów internetowych w których możesz otrzymać rabaty oraz zaoszczędzić CashCoins przy zakupach. Pilnuj dobrze naszych ofert promocyjnych aby nie przegapić żadnych kodów rabatowych, darmowych przesyłek, nowych kolekcji oraz wspaniałych wyprzedaży!

Zakupy z przyjaciółkami

Możesz zaprosić swoje przyjaciółki do wspólnych zakupów oraz korzystania z serwisu LadyCashback.pl i dzięki temu otrzymasz za każdą zaproszoną przyjaciółkę która dołączy do nas bonus w wysokości 20,00 CashCoins! Możesz również polecić najlepsze oferty promocyjne swoim przyjaciółkom przez Facebook lub Twitter i otrzymać za każde polecenie 0,04 CashCoins.

Płacimy za czytanie e-maila!

LadyCashback.pl wysyła wiadomości e-mail z najlepszymi promocjami tzw. CashNews.Za otwarcie i kliknięcie każdego e-maila otrzymasz 0,04 CashCoins!

Podziel się z innymi zakupowiczkami opinią o sklepach on-line

Na LadyCashback.pl możesz podzielić się opinią o sklepach internetowych, opisz swoje doświadczenie z danym sklepem, asortyment oraz obsługę. Za każdą zatwierdzoną opinię otrzymasz 0,40 CashCoins!

Klikaj banery i zarabiaj!

Codziennie na LadyCashback.pl znajdziesz nowy baner reklamowy za którego kliknięcie automatycznie otrzymasz 0,04 CashCoins

Wypłać swój Cash!

Uzbierałaś wystarczająco CashCoins? Wypłać je na swoje konto bankowe w Złotówkach! Zobacz jak łatwo możesz zarobić na zakupach on-line z LadyCashback!

Co o tym sądzisz?

LadyCashback.pl ceni sobie opinię swoich użytkowniczek! Dlatego chętnie dowiemy się co on nas sądzisz. Podziel się swoją opinię i otrzymaj za to 2,00 CashCoins!

 

 

 

 

 

 

   
Close
do 7,50% CashCoins
20% wielkanocnego rabatu
Kod:WIELKANOC
Side-Banner Zalando Lounge
visit register click click