OTRZYMAJ DO 6,00% CashCoins Zalando Lounge FEMESTAGE
Zagraj w Jackpot!
06/10/2016

Jackpot to szansa na wygraną każdego dnia!

 


Dbamy o Waszą rozrywkę i chcemy Wam zapewnić jak najwięcej możliwości zdobycia CashCoins. Dzisiaj przedstawiamy Wam nasz Jackpot!

 

Najogólniej opisując, Jackpot to pewna pula CashCoins, którą gracze mogą zdobyć kupując los i która rośnie, jeśli wyłoniony zwycięzca nie zgłosi się po swoją nagrodę. Jackpot na CashbackRabat.pl startuje od 1.00 CashCoins i wzrasta każdego dnia o 2.00 CashCoins - oznacza to, że jeśli dzisiaj Jackpot wynosi 30.00 CashCoins i wylosowany zwycięzca nie odbierze nagrody, to kolejnego dnia pula Jackpot będzie wynosić 32.00 CashCoins i będzie tak wzrastać do momentu, aż zwycięzca zgłosi się po nagrodę. Po odebraniu nagrody Jackpot ponownie wystartuje od 1.00 CashCoins. Nasz Jackpot wzrośnie maksymalnie do 100.00 CashCoins.

Co musisz zrobić, żeby zagrać w Jackpot? Wystarczy, że kupisz los, którego koszt wynosi 1.00 CashCoins i już masz szansę na rozbicie Jackpot! Sprawdzaj codziennie, kto jest zwycięzcą, aby nie przegapić możliwości odebrania nagrody.

Pamiętaj, że Twój zakupiony los jest ważny do momentu, aż wylosowany zwycięzca zgłosi się po nagrodę. Jeśli to nastąpi, możesz kupić nowy los.

 

Zagraj w Jackpot!

 

   
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 4,50% CashCoins PANDORA MediaExpert
visit register click click