OTRZYMAJ DO 6,00% CashCoins Ombre.pl Tani Kredyt
Dzień Babci i Dzień Dziadka
18/01/2017

Babcia i Dziadek - dwie bardzo ważne osoby w naszym życiu. Już za kilka dni będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka i chociaż powinniśmy o nich pamiętać każdego dnia, to w natłoku codziennych obowiązków możemy o tym zapomnieć. Dlatego z okazji ich święta można im sprawić małą niespodziankę! Dziadkowie często biorą aktywny udział w życiu swoich wnuków i nawet można spotkać opinie, że dzieci często dogadują się lepiej właśnie z babcią i dziadkiem, niż z rodzicami zgadzacie się? To od nich można usłyszeć najciekawsze historie, zarówno te prawdziwe, jak i zmyślone. Babcia robi najlepsze pierogi i gotuje najlepszy rosół, a na dziadka zawsze mogliśmy liczyć, kiedy potrzebowaliśmy kilka złotych na lody. To oni wspierali naszych rodziców, kiedy jako małe szkraby przechodziliśmy przez pierwsze przeziębienie, albo kiedy wyrastał nam pierwszy ząb. Sprawmy, aby Dzień Babci i Dzień Dziadka był wyjątkowy!

 

Każdy lubi słodycze, a spersonalizowana wiadomość w formie czekoladowych kwadracików ucieszy Babcię i Dziadka. W Chocobox znajdziesz wiele słodkich pomysłów na prezent! Zabawna wiadomość zapisana w formie czekoladowych kwadracików, pojedyncze czekoladki z krótką notatką, czekolada w kształcie kwiatka - z pewnościa znajdziesz tutaj najsłodszą niespodziankę. Jeśli wolisz obdarować Dziadków klasycznymi pralinkami, również będziesz mieć w czym wybierać. 

 

 

Nic nie jest tak ważne jak zdrowie, a nasi Dziadkowie wiedzą o tym najlepiej. Aby móc cieszyć się ich towarzystwem jak najdłużej, możemy im pomóc w dbaniu o ich zdrowie. Sprawdź ofertę i-Apteka.pl i wybierz produkt odpowiedni dla ich potrzeb - coś na wzmocnienie stawów i kości, żeby Dziadek jeszcze długo mógł z Tobą spacerować, czy raczej preparat wspomagający pamięć, żeby nie zapomniał, gdzie odłożył okulary? A może środek wzmacniający serce lub wspomagający odporność dla Babci? Jesteśmy pewni, że sam wiesz nalepiej, czego potrzebują Twoi Dziadkowie.

 

Jeśli chcesz odbarować Babcię i Dziadka czymś wyjątkowym, co powiesz na album ze wspólnymi zdjęciami, albo spersonalizowany kalendarz? W Empiku możesz wywołać zdjęcia i zamówić gotowy album. Jeśli Twoi Dziadkowie to zamiłowani czytelnicy, znajdziesz tutaj również zarówno klasyki literatury, jak i nowości wydawnicze.

 

Pamiętaj, że często najlepszym prezentem jest spędzony wspólnie czas. Zaproszenie na kawę do cukierni, oglądanie starych zdjęć lub wspólne gotowanie niedzielnego obiadu ucieszy Dziadków równie mocno jak kupiony prezent.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom wszystkiego najlepszego!

   
Najlepsze oferty w tym momencie:
ChocoBox.pl 5,00% CashCoins

ChocoBox.pl

Czekoladowe upominki z rabatem na ChocoBox.pl

Zobacz promocję
i-Apteka.pl 2,50% CashCoins

i-Apteka.pl

Zniżka w aptece internetowej i-Apteka.pl

Zobacz promocję
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 6,00% CashCoins Ombre.pl MediaExpert
visit register click click