OTRZYMAJ DO 4,00% CashCoins Globkurier.pl Zalando Lounge
Zastrzyk gotówki z CashBoost!
14/07/2017

Jesteś nowym Użytkownikiem naszego serwisu i zastanawiasz się jak wspólnie z nami zarabiać? A może masz pewne wątpliwości? W poniższym blogu przedstawimy skuteczne oszczędzanie!

 

Dodatkowa gotówka jest zawsze mile widziana. Tak jak mówią, grosz do grosza... Poniżej przedstawiamy łatwe sposoby na zarabianie!

  1. Kilkaj i zarabiaj

Czy zarabianie może być aż tak proste? Tak! Przeglądaj uważnie swoją skrzynkę mailową i czytaj CashMaile z najnowszymi promocjami. Tym sposobem nie tylko będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi ofertami ale dodatkowo otrzymasz wynagrodzenie. Za odczytanie CashMaile otrzymasz 0,04 CashCoins.

Nie zapomnij również o codziennym odwiedzaniu naszej strony i klikaniu banerów reklamowych.

 

  1. Zapraszaj przyjaciół i rodzinę

Podziel się z najbliższymi korzyściami jakie niesie korzystanie z naszego serwisu i oszczędzajcie wspólnie! Kiedy zaproszony przez Ciebie znajomy uzbiera 70,00 CashCoins otrzymasz niemały Bonus Przyjacielski!

Aby poznać szczegóły promocji kliknij --> tutaj.

 

  1. Uzupełnij swój profil

Uzupełnij dane na swoim profilu i otrzymaj CashCoins!

 

  1. Polecaj oferty promocyjne

Dziel się ze znajomymi najnowszymi promocjami na Facebooku czy Twitterze i otrzymuj wynagrodzenie!

Aby polecić wybraną ofertę kliknij --> tutaj.

 

  1. Twoja opinia ma dla nas znaczenie!

Bardzo cenimy sobie zdanie naszych Użtykowników na temat sklepów oraz naszego serwisu. Powiedz nam co myślisz, a my Ciebie nagrodzimy.

 

  1. OnlinePanel

Lubisz wypełniać ankiety? Jeśli tak, koniecznie zapisz się do OnlinePanel i otrzymaj CashCoins! Odpowiedz na kilka prostych pytań dotyczących Twojej osoby a co jakiś czas będziesz otrzymywać ankietę drogą mailową. Jeśli znajdziesz się w grupie docelowej, za Twoje odpowiedzi zostanie przyznany cashback!

 

  1. Czy już polubiłeś naszą stronę Facebook?

Jeśli nie, koniecznie zrób to teraz! Polub nasz Fanpage za pomocą sklepu Like LadyCashback.pl a my się odwdzięczymy i przynamy Ci 0,40 CashCoins. 

 

  1. Kupuj z cashbackiem!

Nic nie zasili Twojego konta tak szybko jak dokonywanie zakupów online! Kupuj w swoich ulubionych sklepach przez naszą stronę a część wydanych przez Ciebie środków wróci na Twoje konto w postaci CashCoins, które możesz wypłacić na swoje konto bankowe lub w postaci karty podarunkowej.

 

Ahh... Życie z cashbackiem jest piękne!

 

 

 

 

   
Dodano przez Helena baranowska dnia 17-07-2017 o godzinie 09:40:52
Jestem juz od roku .Jestem bardzo zadowolona .Sledze strone i korzystam ze zniżek w sklepach .Jest tu wszystko w jednym miejcu Polecam
Sabina : Zespół LadyCashback.pl
   Cieszymy si? bardzo i pozdrawiamy serdecznie! :)
Close
do 7,50% CashCoins
20% wielkanocnego rabatu
Kod:WIELKANOC
OTRZYMAJ DO 4,00% CashCoins Globkurier.pl Allegro
visit register click click