OTRZYMAJ 2,00 CashCoins Lidl CPL Newsletter Mango.pl
Zwiększamy Bonus Przyjacielski!
02/10/2018

Na LadyCashback.pl chętnie zaskakujemy swoje Użytkowniczki wyjątkowymi konkursami i akcjami, bo wiemy, jak lubicie oszczędzać dodatkowe CashCoins! Zobaczcie, co tym razem dla Was mamy.

 

 

Jak zapewne wiecie Bonus Przyjacielski to nagroda przyznawana za zaproszenie każdego znajomego, który założy konto na LadyCashback.pl. Kiedy zaproszona osoba zaoszczędzi 40.00 CashCoins, Wy dostaniecie 20.00 CashCoins Bonusu Przyjacielskiego. Ale w okresie od 01.10.2018 do 14.10.2018 Bonus Przyjacielski będzie dwukrotnie wyższy! Zamiast 20.00 CashCoins, dostaniecie aż 40.00 CashCoins.

Oczywiście nadal będziecie otrzymywać 10% CashBacku z zakupów swojego znajomego, więc możecie cały czas profitować po zaproszeniu przyjaciół i rodziny. Może znacie kogoś, kto często jest gościem sklepów internetowych i chciałby zaoszczędzić na zakupach? Takie obupólne korzyści to świetny argument przemawiający za założeniem konta na LadyCashback.pl.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w zakładce poświęconej Bonusowi Przyjacielskiemu - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 

Przy okazji chcielibyśmy Wam przypomnieć, że jeśli się zdarzy, że zaproszona osoba nie pojawi się automatycznie na Waszym koncie, wystarczy, że poinformujecie nas o tym i prześlecie nam jej imię, nazwisko oraz adres mailowy. Dzięki tym informacjom będziemy mogli manualnie dodać tę osobę do Waszego konta i nie stracicie Bonusu Przyjacielskiego. 

 

Życzymy powodzenia i udanej zabawy!

 

   
Dodano przez Agnieszka Opałka dnia 06-10-2018 o godzinie 19:50:57
Bardzo ciekawe i funkcjonalne rozwiązania do domu, przede wszystkim bardzo przydatne. Wiele potrzebnych rzeczy w jednym miejscu, co oszczędza mnóstwo czasu na szukanie..Jak dla mnie super
OTRZYMAJ DO 0,85% CashCoins Electro.pl Elnino Parfum
visit register click click